První lekce . . .

Na svou objednanou lekci přijďte prosím o 5 až 10 minut dříve, aby Vás mohl instruktor seznámit se základním nastavením a ovládáním pásu.
Nemusíte mít obavu, že se mezi zkušenějšími zákazníky budete cítit jako "amatér". H.E.A.T. PROGRAM® je velice jednoduchý na pochopení a jedna ze základních myšlenek je ta, že každý jde za sebe a hlavně podle svých možností.

S sebou si určitě nezapomeňte:
Sportovní oblečení - vhodné je jakékoliv oblečení ve kterém se cítíte pohodlně.
Sportovní obuv - vezměte si boty nejlépe s pevnou podrážkou, běžecká obuv je správná volba. Bota vám musí sedět.
Pití - kvalitní pitný režim je velice důležitý a hlavně tělu prospěšný. Během lekce jsou ztráty vody relativně velké a proto si s sebou vezměte min. 0,75l (nejlépe lehce otevíratelnou láhev).
Ručník - pokud máte pocit, že se při sportu nepotíte, po H.E.A.T. PROGRAM®u změníte názor.

Jak bude lekce probíhat?
1.Po příchodu si najdete pás na takovém místě kde se vám nejvíce líbí, instruktor se vždy zeptá zda je na hodině někdo nový, aby věděl komu má více pomoci.
2.Na začátku lekce instruktor všem vysvětlí nastavení pásu, které je velice jednoduché a po prvním nastavení již zcela intuitivní.
3.Každá lekce se skládá ze 4 fází. Zahřátí, hlavní část, zklidnění a protažení.
4.Po skončení lekce se neváhejte instruktora zeptat na vše co Vás zajímá.

H.E.A.T. PROGRAM® je čistě o vašem pocitu a pokud chcete odpočívat, tak jednoduše odpočíváte v pomalé chůzi. Naopak pokud chcete jít rychle, vždy tu takovou možnost máte. Instruktoři jsou vysoce specializovaní lidé, kteří vám dokážou nabídnout a „ušít“ přesně takovou lekci jakou chcete mít. To nejlepší na tom je to, že během jediné lekce takových individuálních cest ušije hned několik.

Nebude mě po lekci všechno bolet?
H.E.A.T. PROGRAM® lekci si jednoduše vytváříte sami a instruktor vám pomáhá ke správné technice chůze a ke správnému dýchání. Pokud se sami rozhodnete že se chcete „zničit“ tak se zničit můžete. Podstatou je ale to, že jdete tak ať se cítíte dobře a přirozeně.