Maxerrunner


H.E.A.T. PROGRAM ® využívá speciálního běžícího pásu Maxerrunner®, jež vyvinuli Max Grossi a Marika Moretti.

Maxerrunner® je první a jedinečný mechanický běžící pás, který dokáže jednoduchým řízením plynule měnit sklon roviny až do imitace chůze a běhu v samotném horském terénu.

H.E.A.T. PROGRAM® je realizovatelný pouze a výhradně na páse Maxerrunner®, jež jako jediný svého druhu vyřešil překážky, které představují ostatní současné běžící pásy – a to způsob věrné imitace outdoorové chůze a běhu v podmínkách fitness center a tělocvičen.

Maxerrunner® zahrnuje všechny funkční i praktické náležitosti, jež všechny ostatní typy běžících pásů ať už elektronických či mechanických nemohou mít. Současně řeší i fakt, že venkovní trénink nemůže být nikdy věrně reprodukován ve fitness centru nebo tělocvičně.

Účinnost běžných elektronických pásů je na úkor praktičnosti (čím vyšší cena,tím větší a rychlejší opotřebování) a u mechanických nacházíme přesný opak ( nízká cena a nulové opotřebení).

Maxerrunner® je revoluční běžící pás, jež využívá pouze a jen svalovou energii a zaručuje nám poskytnutí stejné zátěže, se kterou se setkáváme v terénu. Což je přesně to, co nám běžný elektronický pás dát nemůže, protože jako takový je poháněn motorem a ne svalovou energií.

Maxerrunner® je současně schopen reprodukovat proměnlivost naklonění jež představuje chůze a běh v horách, s plynulým a postupným skloňováním, oproti pásům, jež jsou dosud na trhu.

Maxerrunner® umožňuje naprosto účinně praktikovat trénink, který členíme do typicky outdoorových sportů, trénink, který je tak snadné provozovat venku a pro nějž je tak těžké najít variantu ve fitness centru nebo tělocvičně

Technická specifikace MAXERRUNNERu®:

Výška složeného Maxerrunneru® je 1,75 cm
Šířka Maxerrunneru® je 82,5
Délka rozloženého Maxerrunneru® je 175 cm
Váha Maxerrunneru® je 104 kg
U Maxerrunneru® lze plynule a jednoduše měnit sklon až do 40° v průběhu zátěže.

Maxerrunner® je vyvinutý tak, aby jeho využití bylo co nejuniverzálnější. Lze jej snadno složit a přemístit pomocí koleček, které jsou pevnou součástí konstrukce pásu. Ve složené poloze je pás díky své konstrukci velmi stabilní. Obsluha a transport takového pásu je velice jednoduchá a časově nenáročná. Na jediném místě tak lze kombinovat H.E.A.T. PROGRAM ® s ostatními aktivitami.